ZAVŘÍT

Eshop s ručním nářadím a zahradní technikou

čerpadlo-Ponorné odstředivé čerpadlo HC32

Foto produktu

Kategorie: Elektrická

CENA: 3780.00 Kč
(bez DPH: 3.123,00 Kč)
+ -
KS
Kód produktu: HC32
Hmotnost: 19.5kg
Záruka: 24 měsíců
Maloobchodní cena: 3 780 Kč
3 123,97 Kč bez DPH
Napětí 230 V
Příkon 750 W
Jmenovitý proud 5.2 A
Max. výtlak 30 m
Max. průtok 8000 l/h
Max. ponor 8 m
Hmotnost 17 kg
Max. rozměr pevných částic 0.5 mm


Základní parametry:

robustní litinová konstrukce
dvojitá mechanická keramická ucpávka chlazená netoxickým olejem
maximální dopravní výška 30 m
maximalní ponor 8 m
příkon 750 W
plovákový spínač
tepelná ochrana motoru
hmotnost čerpadla 17 kg
výstupní hrdlo: vnitřní závit 1“ + hadičník 1“

Ponorné litinové čerpadlo HC32 – 0,75 - účel a použití:

Ponorné litinové čerpadlo HC32 – 0,75 je vysoce odolné čerpadlo vhodné pro čerpání jak čisté, tak i mírně zakalené užitkové vody o teplotě +3 až +35 °C.

Jedná se o čerpadlo unikátní robustní a odolné konstrukce - jak díky použitým materiálům -výhradně litina, nerezová ocel a technopolymer, tak díky konstrukci jednoho oběžného kola s jednoduchou klasickou litinovou spirální skříní. Toto vše zajišťuje jeho vysokou odolnost, sníženou citlivost na případné drobné nečisoty, vysoký výkon - až 8000 litrů za hodinu a vysoký výtlak - až 32 metrů. Proto je vhodné všude tam, kde jsou větší nároky na spolehlivost, odolnost a současně na množství i výtlak dodávané vody. Napájeno může být z běžné zásuvky 230 V.

Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující pevné částice.
Popis ponorného litinového čerpadla HC32 – 0,75 a jeho funkce:

HC32 – 0,75 je vysoce odolné ponorné čerpadlo robustní litinové konstrukce vybavené dvojitou mechanickou keramickou ucpávkou chlazenou olejovou náplní s netoxickým (nezávadným) olejem. Slouží k čerpání jak čisté, tak i mírně zkalené užitkové voda až do výšky 30 metrů. Čerpadlo je vybaveno plovákovým spínačem a tepelnou ochranou motoru.

Toto čerpadlo je možné výhodně provozovat i s řídícím systémem Pumpkontrol (Presskontrol, Fluidcontrol) a tím zajistit automatický provoz a vyšší komfort obsluhy. V případě, že to provozní a tlakové poměry umožňují (pro z hlediska tlaku méně náročnější aplikace), lze použít i tlakovou nádobu s tlakovým spínačem.
Výhody ponorného čerpadla HC32 – 0,75

Maximální dopravní výška až 30 metrů a maximální dopravované mnoužství vody až 8000 l/h zaručuje široké uplatnění tohoto čerpadla. Robustní litinová konstrukce čerpadla zaručuje dlouhou životnost a odolnost. V neposlední řadě je nespornou výhodou možnost nahradit standartně dodávaný hadičník například rychlospojkou díky 1“ vnitřnímu závitu na výstupním hrdle čerpadla.

Měření a určování maximálních hodnot se provádí při rovném přímém vývodu z čerpadla bez nástavce. Jakékoliv další segmenty mohou některé hodnoty změnit.